יתרונות
חכם

שליטה מלאה מרחוק

יישומון ואביזרים

Sunsynk Data Logger ואפליקציית Sunsynk Connect מסייעים לך להפיק את המיטב מממיר Sunsynk שלך.

Sunsynk Data Logger יוצר בסטנדרטים הגבוהים ביותר. הוא מדורג IPX7, מעכב בעירה, אנטי UV ומוצפן כדי לקבל תצוגה ושליטה מלאה על מערכת ייצור ואחסון האנרגיה המותקנת, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור רוב היישומים הפנימיים והחיצוניים.

אפליקציית SunSynk Connect הותאמה במיוחד כדי להיות קלה לשימוש הן על ידי לקוחות קצה והן על ידי מתקינים, ומעניקה דוחות סטטוס של עדכון חי ונתונים סטטיסטיים שימושיים לטלפון הנייד או למחשב האישי שלכם.

השימוש ב-Sunsynk Connect עם Sunsynk Data Logger שלך נותן לך ניטור ושליטה מלאה על המערכת שלך מכל מקום בעולם. זה מאפשר סנכרון עקבי של המערכת שלך ולשמור על נקודת האופטימיזציה בהתאם לצרכים וההעדפות המשתנות שלך.

 

  • המשך שידור
  • חבר ושחק
  • IPX7
  • הצפנה
  • מעכב בעירה
  • OTA
  • נגד UV
  • תצורה מרחוק
  • ללא כלים

 

שליטה מלאה על הממיר ההיברידי שלך. שימוש ביוגר הנתונים שלנו נותן לך שליטה מלאה על המהפך ההיברידי שלך. תקבל גישה לתכונות שלא ניתן לגשת אליהן דרך לוח הבקרה של המהפך, כגון תכונת העדכון/שדרוג לעדכון מערכת ההפעלה של המהפך בעצמך.

שנה את כל ההגדרות מרחוק. לוגר הנתונים שלנו מאפשר לך לשנות ולערוך את כל ההגדרות מרחוק מכל מקום בעולם, בתנאי שיש לך חיבור לאינטרנט.

אפליקציה חדשה לגמרי למחשב, 10S ומכשירי אנדרואיד. עיצבנו ופיתחנו אפליקציה משלנו אשר מותאמת במיוחד ללקוח ולמתקין.

ניטור בזמן אמת. רוב האפליקציה שלנו עובדת בזמן אמת כולל כל שינוי שתבצע שיתעדכן באופן מיידי במהפך שלך.

משולב באופן מלא עם Grid Agile. האפליקציה שלנו משולבת במלואה עם Grid Agile, עם המידע הזה אתה יכול להגדיר את מחירי הטעינה/הפריקה שלך והמערכת תנטר אוטומטית את התעריף הנוכחי ותתקן את הטעינה/הפריקה בהתאם להגדרות שלך.

דיווח. הפק דוחות וגרפים מותאמים אישית שיעזרו לך לעקוב ולהבין כיצד המערכת שלך פועלת והיכן אתה חוסך כסף.

הגדרות מומלצות. באמצעות תכונת ההגדרות כבר יש לך ראש בהתקנה שלך. לאחר שהממיר שלך הותקן, תוכל לבחור מרשימת ההגדרות המומלצות ולייבא אותו ישר למהפך שלך. מתקינים יכולים גם לייצא הגדרות ממהפך ולהעלות למהפך אחר כדי לקצר את זמן ההתקנה שלהם.

נתונים סטטיסטיים וניטור בזמן אמת. יש לך גישה למספר נתונים סטטיסטיים כולל ניטור ודיווח בזמן אמת. שימוש באפליקציה זו מאפשר לך לראות שיאים בצריכת האנרגיה שלך, לאחר מכן תוכל להתאים אישית את המערכת שלך כדי לעקוף זאת כדי לעזור לך לחסוך כסף בחשבונות החשמל שלך.

Sunsynk Logger App - How to Connect the Data Logger #Sunsynk #App

2mins 01sec


Sunsynk Connect App

12mins 03sec


Video title/description: Can run over 2 lines

0mins 44sec


Installers
Corner

Become an accredited installer

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.